Przedłużenie nauki zdalnej. Ferie zimowe na początku stycznia 2021 r.

Granatowa grafika z ikoną ucznia przy komputerze. Obok tekst: "Nauka zdalna w szkołach przedłużona do 3 stycznia 2021 r."

Do 22 grudnia br. nauka zdalna.

W naszej szkole zdalne nauczanie realizowane jest przez platformę Office 365 wraz z Teams. Zajęcia z uczniami odbywają się w czasie rzeczywistym zgodnie z planem lekcji danego oddziału klasowego.

Zimowa przerwa świąteczna: 23 – 31 grudnia 2020 r.

*  *  *  *  *  *  *  *

Od 4 do 17 stycznia 2021 r. będą ferie zimowe dla wszystkich uczniów w całej Polsce.

Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych.                Do 29 listopada br. przedłużono zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych.

Oznacza to, że uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych – do 29 listopada br. będą uczyć się wyłącznie w trybie zdalnym.

*  *  *  *  *  *  *  *

W szkole działać będzie świetlica szkolna /bez zmian od 7.00 do 17.00/ z przeznaczeniem w szczególności dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią.

*  *  *  *  *  *  *  *

W dniach 9 – 29 XI 2020 r. udostępnianie zbiorów BIBLIOTEKI SZKOLNEJ odbywać się będzie w wyznaczonym czasie:

• poniedziałek: 8:00 – 10:00
  • środa:  15:00 – 17:00
  • piątek:  15:00 – 17:00

Wypożyczać mogą uczniowie lub rodzice z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Nauka zdalna od 26 października do 8 listopada 2020 r.

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 23 października 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19               klasy IV – VIII SP przechodzą na naukę zdalną od 26 października do 8 listopada 2020 roku.

W poniedziałek rozpoczniemy zdalne nauczanie przez platformę Office 365 wraz z Teams. Zajęcia z uczniami będą odbywać się w czasie rzeczywistym zgodnie z planem lekcji danego oddziału klasowego.

W najbliższym czasie wychowawcy klas poinformują Rodziców i Uczniów /poprzez dziennik elektroniczny/ o szczegółach dotyczących dostępu/logowania do platformy Teams.

Klasy I – III SP pracują w trybie stacjonarnym.