STARS

* * * * * * * * * * * * * * * * * *

PROJEKT klasy 6a dotyczący Akcji ROWEROWY MAJ

W dniu wczorajszym tj. 13.06.2018 r. nasza Szkoła uzyskała Brązowa Gwiazdkę w projekcie STARS. W roku szkolnym 2018/2019 rozpoczynamy działania w kierunku zdobycia kolejnego poziomu – Srebrnej Gwiazdki.

W dniu 11.06.18 r. odbył się w Szkole egzamin na Kartę Rowerową. Egzamin przeprowadził egzaminator MORD Pan Paweł Walasek i Strażnik Miejski Pan Jerzy Filipczuk.

Warsztaty z grafiki komputerowej dla klasy pierwszej „Mój wymarzony rower”.

W dniu 27.04.18 roku został oficjalnie rozstrzygnięty konkurs informatyczny „Moja najlepsza trasa rowerowa”. Uczniowie klas V i VI wykonali prezentacje multimedialne. Szkolnym zwycięzcą konkursu został Kacper Urbanik z klasy VI b, wybrane zostały również najlepsze prezentacje w każdej klasie. Gratulujemy!

6b Kacper Urbanik prezentacja

6b ZUZANNA FIJOŁKOWSKA WYCIECZKA ROWEROWA

6a Maks Sroka Moja wymarzona wycieczka po Europie

5c Hubert Dziedzic Wycieczka rowerem po Krakowie (6)

5b Hubert Bobowski

Wyniki konkursu fotograficznego „Rower w moim mieście”.

Najlepsze prace wykonali:

Miłosz Czop kl. Ib „Zgodnie z zasadami” i Kamila Kawalec kl. IVa „Rower w moim mieście”.

Zwycięzcom gratulujemy!

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie fotograficznym w ramach współpracy z programem STARS! Szczegóły tutaj:

konkurs fotograficzny

SPOTKANIE ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ na temat bezpiecznej jazdy na rowerze.

Impreza odbyła się 29.11.2017 roku. W spotkaniu uczestniczyły dzieci klas IV. Spotkanie prowadził przedstawiciel Straży Miejskiej Pan Jerzy Filipczuk.