Uczennica klasy 6a laureatką Nagrody Edukacyjnej im. Heilów

„Najbardziej twórczą ze wszystkich prac jest praca nad sobą,

która pozwala odnajdywać urok młodości”.

Jan Paweł II

 

Dnia 9 czerwca 2018 r. w czasie imprezy plenerowej Ludowe Echa Kurdwanowa zostały wręczone Nagrody Edukacyjne Dzielnicy XI dla uzdolnionych uczniów. Z rąk Przewodniczącego Rady Dzielnicy XI, pana Krzysztofa Sułowskiego nagrodę otrzymała Anna Sieprawska, uczennica klasy 6a. 

Laureatce nagrody i Jej Rodzicom serdecznie gratulujemy!

„Nagroda Edukacyjna im. Stanisławy i Edwarda Heilów dla uczniów Dzielnicy XI – Podgórze Duchackie jest indywidualnym wyróżnieniem uczniów wykazujących się szczególnymi zdolnościami i zainteresowaniami wykraczającymi poza program szkolny i którzy mogą poszczycić się znaczącymi osiągnięciami naukowymi, artystycznymi i społecznymi. Nagroda powinna sprzyjać rozwijaniu uzdolnień i zainteresowań oraz mobilizować do dalszej pracy nad sobą”.