WYNIKI!!! OGÓLNOPOLSKI KONKURS SŁUCHANIA ZE ZROZUMIENIEM Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO THE BAT KID 2023

WYNIKI KONKURSU „THE BAT KID”

Kategoria klas IV:

Julia Górka III msc.

Kategoria klas V i VI:

Aleksander Lyons II msc.

Oliwia Michalczewska III msc.

Lena Machel III msc.

Kategoria klas VII i VIII:

Ryszard Kokoszka V msc.

Kamil Pigulak VIII msc.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!!!  W konkursie wzięli udział uczniowie z całej Polski – 1648 osób!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom biorącym udział w konkursie i zapraszamy Was ponownie za rok!!!

Nauczyciele języka angielskiego

**************************************************************

Szanowni Uczniowie!

Ogólnopolski Konkurs ‘THE BAT KID’ odbędzie się w najbliższy wtorek 10 października 2023, w sali nr 5 w następującym porządku:

• KLASY 5-6     4 lekcja ( 10:40- 11:25)
  • KLASY 7-8      5 lekcja  ( 11:35- 12:20)
  • KLASA 4          6 lekcja  ( 12:40-13:25)

Uczestników proszę o przybycie ok 5-10 min wcześniej, w celu omówienia regulaminu.

Wszystkim życzymy powodzenia! 😊

* * * * * * * * *

Zapraszamy uczniów kl. IV-VIII szkół podstawowych do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Słuchania ze Zrozumieniem z Języka Angielskiego The Bat Kid, który odbędzie się 10 października 2023. Konkurs przeprowadzony zostanie w trzech kategoriach: dla kl. IV, V-VI oraz VII-VIII. Podczas jego trwania uczestnicy wysłuchają odtwarzanych z płyty nagrań z zadaniami, w skład których wchodzą konwersacje prowadzone przez native speakerów, specjalnie na potrzeby konkursu skomponowana piosenka oraz zadanie polegające na rozpoznawaniu różnych dźwięków.

Uczestnictwo w konkursie jest płatne. Każdy uczestnik płaci przy zapisie 20 zł.

Więcej szczegółów na stronie: www.thebatkid.pl

Zapisów można dokonać do piątku 29.09.2023 r. do godziny 12:00 u nauczycieli języka angielskiego: p. Kłusekp. Wiltosp. Laskoszp.Stefańskiej i p. Piwowar.

Serdecznie zapraszamy!