Wyniki konkursu na najpiękniejszą kartkę świąteczną

Drodzy Uczestnicy Konkursu „The Best Christmas Card”!
Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Dziękujemy za wasze prace. Wszystkie są przepiękne! Bardzo ciężko było wybrać zwycięzców na podium, ponieważ wiele prac jest fantastycznych. W związku z tym nasze podium mocno rozszerzyło się i wielu osobom przyznaliśmy miejsca ex aequo.
Na poniższych zdjęciach umieszczamy kartki wszystkich zwycięzców miejsca I, II i III oraz kilka zdjęć środków niektórych kartek, ponieważ wiele kartek było fantastycznych również wewnątrz.
Niestety ze względów organizacyjnych, niezależnych od nas, nie mogliśmy wysłać prac do Króla Karola do Wielkiej Brytanii, ale zachęceni Waszymi pomysłami i wysokim poziomem wykonaniem kartek powtórzymy próbę na Święta Wielkanocne! Jesteście wspaniali, wasze prace cieszyły „oko” całej szkoły i zebrały mnóstwo pochwał zarówno od Nauczycieli jak i Uczniów. Jeszcze raz życzymy Wam i waszym Rodzinom Merry Christmas and Hapy New Year!
Nauczyciele j. ang.Drodzy Uczniowie!

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie na najpiękniejszą Kartkę Świąteczną z życzeniami świąteczno – noworocznymi w języku angielskim. Najpiękniejsza praca zostanie wysłana do Króla Karola III, króla Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej.

Praca może być wykonana dowolną techniką. To od Was zależy czego użyjecie, czy będą to kredki, pisaki farby, wycinanki, czy programy komputerowe. Liczy się Wasz pomysł, estetyka wykonania i życzenia w języku angielskim.

Serdecznie zapraszamy Wszystkich do zabawy. Klasy I-VIII.

Prace będą przyjmowane do 1 XII 2022 r. przez wszystkich nauczycieli języka angielskiego.

Merry Merry…!!!