Kampania „Rowerowa jesień”

Jesteśmy na półmetku naszej jesiennej kampanii rowerowej. Nie zwalniamy tempa, przyjeżdżamy do szkoły na rowerach, deskorolkach, hulajnogach i rolkach!

Zasady zostały przyjęte na podstawie akcji Rowerowy Maj. Każde dziecko, które podróżuje do szkoły aktywnie tj. na rowerze, hulajnodze, wrotkach, rolkach czy deskorolce w czasie trwania akcji otrzymuje punkt (odnotowujemy w dzienniku aktywnych podróży). Uczniowie z największą liczbą punktów (w skali Krakowa) otrzymają nagrody. Do akcji mogą się też włączyć nauczyciele i pracownicy szkół na tych samych zasadach.

Podróże piesze, komunikacją zbiorową oraz samochodem NIE SĄ premiowane punktami. Przejazdów rowerem elektrycznym, hulajnogą elektryczną lub urządzeniem transportu osobistego nie uznaje się jako podróży aktywnych.

Czas trwania:

2 października – 31 października (4 tygodnie / 22 dni)

Nagrody:

około 4000 biletów otwartych do kin dla najlepszych uczniów szkół podstawowych i najlepszych nauczycieli.