Fotorelacja z uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2022/2023

Z przemówienia Dyrektora SP55:

„(…) Początek nowego roku szkolnego to czas szczególny. Przed Wami, Drodzy Uczniowie, okres pełen nowych wyzwań i intensywnej nauki. To również czas realizowania pasji i zainteresowań, rodzenia się przyjaźni, zdobywania umiejętności istotnych dla Waszego rozwoju i przyszłej drogi życiowej.

(…) Życzę, by nauka i szkoła dostarczała Wam wielkiej przyjemności i satysfakcji, (…) by przyczyniała się do zdobycia przez Was umiejętności, dzięki którym z łatwością będziecie podejmować się kolejnych życiowych ról i wyzwań, i będziecie potrafili wykorzystywać zdobyte informacje, a także samodzielnie podejmować decyzje i dokonywać dobrych wyborów.

Wszystkim Uczniom naszej szkoły życzę powodzenia w nauce. (…) A Rodzicom – niech osiągnięcia Waszych dzieci będą dla Was nieustającym powodem do dumy”.