Przeglądy stomatologiczne dla uczniów klas I-III

Szanowni Rodzice!

         Pragniemy uprzejmie poinformować, że Państwa dzieci objęte zostały Programem Ministerstwa Zdrowia, który zwiększa dostępność dzieci w wieku szkolnym do świadczeń stomatologicznych. W związku z tym, bardzo prosimy o dostarczenie do wychowawcy klasy lub sekretariatu szkoły w jak najkrótszym terminie dokładnie wypełnionych oraz podpisanych zgód na leczenie. Przy odpowiednich polach z napisem „tak” lub „nie” prosimy o stawianie krzyżyków.
         W pierwszym etapie, wykonywać będziemy dokładne przeglądy stomatologiczne wraz z profesjonalną fluoryzacją. Działania te mają na celu jak najszybsze wykrycie ubytków próchnicowych oraz zapobieganie ich dalszemu powstawaniu. Po badaniu otrzymacie Państwo odpowiedź zwrotną w postaci tzw. „Planu leczenia”, w którym znajdzie się dokładna informacja o stanie uzębienia dziecka.
        W przypadku chęci podjęcia bezpłatnego leczenia ubytków, serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z Państwem do naszego gabinetu przy ul. Dunajewskiego 5, gdzie oferujemy profesjonalną i kompleksową opiekę stomatologiczną. Na wizyty będą mogli Państwo umówić się telefonicznie pod numerem, który zawarty będzie w planie leczenia.
         Przeglądy stomatologiczne w Państwa szkole rozpoczną się już na początku marca, więc zachęcamy do jak najszybszego dostarczania wypełnionych dokumentów.

                                                                                                                                                         Z poważaniem
                                                                                                                                                      zespół SpecjalDent

 

Wzory dokumentów do wypełnienia:

Zgoda 

RODO