Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

Z okazji Dnia Mamy dzieci z klas I-III wykonały laurki i drobne upominki. Wszystkim mamom z okazji ich święta składamy serdeczne życzenia!

———————————————————————————————————————————–

BAL KARNAWAŁOWY  klas  I – III

12 lutego 2020 r. w Młodzieżowym Domu Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie odbyła się zabawa karnawałowa dla najmłodszych uczniów naszej szkoły.

Temat balu to – ,,Alicja w Krainie Czarów’’.

Uczniowie przebrani w przepiękne i różnorodne stroje ,,skokiem do norki Białego Królika’’ rozpoczęli zabawę.  Wodzireje Alicja i Kapelusznik wprowadzili dzieci w baśniowy świat. Tańce przeplatane były zagadkami, konkursami indywidualnymi i klasowymi  nawiązującymi  do  treści książki Lewisa Carrolla, czy adaptacji filmowych. Dzieci mogły wykazać się różnymi umiejętnościami i znajomością  przygód bohaterów. Na koniec balu uczniowie z każdej klasy pozowali do wspólnego zdjęcia i tanecznym krokiem zakończyli wspaniałą zabawę.

To był niezapomniany bal…

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Jasełka

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klas 3a i 3b pod kierunkiem wychowawczyń mgr Ireny Łopatowskiej i mgr Marii Obary przygotowali i przedstawili ,,Jasełka”:
– 18 grudnia 2019 r. dla pracowników naszej szkoły i zaproszonych gości,
– 20 grudnia 2019 r. dla uczniów klas I-VIII,
– 9 stycznia 2020 r. dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych nr 11 w Krakowie.
Przypomnienie historii narodzin Bożej Dzieciny, słowa śpiewanych kolęd i pastorałek, piękne stroje uczniów wprowadziły wszystkich w uroczysty i radosny nastrój zbliżających się świąt.

Dzień Misia

Konkurs „Szkolny mistrz pięknego czytania” – 24 października 2019 r.

Dzień Chłopaka w klasie VIII a

Spotkanie z krakowskim poetą, dziennikarzem, krytykiem literackim, tłumaczem – Panem Andrzejem Warzechą – 2 X 2019 r.

20 września 2019 r. klasy IIa, IIIa, III b, Va i Vc z naszej szkoły czynnie uczestniczyły w Kraków Safety Show oraz Pikniku Bezpieczeństwa – wydarzeniu organizowanym przez Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Krakowa, Komendę Miejską Policji w Krakowie oraz Centrum Inicjatyw na rzecz poprawy Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego  /http://cibrd.org.pl/aktualnosci/krakow-safety-show-za-nami/.

Rok szkolny 2019/2020 uważamy za otwarty! – Uroczysty apel w dn. 2 IX 2019 r.

Prezentacja projektu „New York, New York”

* * *  * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *