Pierwsze kroki na śniegu – akcja dla uczniów kl.4 i 5

W związku z realizacją miejskiego programu „Pierwsze kroki na śniegu 2019”, serdecznie zapraszamy uczniów klas IV – V- tych do uczestnictwa w nauce jazdy na nartach i snowboardzie.

Program jest finansowany ze środków budżetowych Gminy Miejskiej Kraków.

Program skierowany jest w szczególności do uczniów nieumiejących jeszcze jeździć na nartach/ snowboardzie.

Wyjazdy na zajęcia w ramach akcji „Pierwsze kroki na śniegu” odbędę się w terminach:
13.02 (śr.), 21.02 (czw.), 01.03 (pt.), 04.03 (pon.), 12.03 (wt.) dla uczniów klas IV i V.

Dzieci o godzinie 8.45 (po 1 lekcji) zbierają się w szatni. O godz. 9.00 wyjazd spod szkoły.

Zajęcia odbędą się w godz. 10.00 – 11.30 na stoku stacji narciarskiej Siepraw Ski.

Podczas zajęć obowiązuje odpowiedni do zajęć strój!

Sprzęt narciarski czy snowboardowy zapewnia stacja narciarska.

Gdyby dziecko nie posiadało stroju typowo narciarskiego, ważne jest zabranie drugiej pary odzieży do przebrania w razie jej przemoczenia.

Po zajęciach powrót pod szkołę.

Zapisy do udziału w akcji zbierane są na kartach zgłoszeniowych w terminie od:
29 stycznia (wtorek) do 1 lutego 2019 r. w sekretariacie szkoły.

Karta-zgloszenia-uczestnika-2019