Światowy Dzień Kota

We wtorek 19 lutego w naszej szkole będziemy obchodzili Światowy Dzień Kota (przypadający na dzień 17 lutego w niedzielę).  Z tej okazji zapraszamy wszystkich do udziału w zaplanowanych na ten dzień konkursach i aktywnościach. Zachęcamy również do wcielenia się w naszych milusińskich przyjaciół – każdy może przebrać się za kota, lub ubrać elementy garderoby z kocim motywem w tym właśnie dniu.

Konkurs fotograficzny – dla wszystkich chętnych uczniów

1)” Ja i mój kot” – konkurs dla właścicieli puchatych pupilów.

Aby wziąć udział w konkursie wykonaj  zdjęcie pokazujące wyjątkowość  Twojej relacji z Twoim kotkiem. Nie musi to być typowy portret. Liczymy na Waszą kreatywność! Jedyny warunek:  zdjęcie  ma ukazywać zarówno kota jak i właściciela.

lub

2)”Mój przyjaciel kot” –  dla wszystkich chętnych, którym uda się wykonać zdjęcie znajomego lub nieznajomego kotka.

Format zdjęć: 15×21, opis: Imię i nazwisko ucznia, klasa, imię kotka-dotyczy konkursu „Ja i mój kot”

Fotografie proszę dostarczyć do sali 115 lub biblioteki szkolnej do 19 lutego włącznie.