Szkoła Czytania IMPERIAL – informacja dla rodziców

Drodzy Rodzice!
Szkoła Czytania IMPERIAL zaprasza rodziców z dziećmi na pierwsze niezobowiązujące spotkanie kursu szybkiego czytania z dobrym zrozumieniem, które odbędzie się w SP55 w środę 23 września o godz.18:00. Zajęcia skierowane są zarówno do dzieci dobrze, jak i słabo czytających oraz mających problemy. Po kursie wszyscy czytają średnio 3-krotnie szybciej, co potwierdzają referencje i udzielana gwarancja. Kurs jest prowadzony w sposób wesoły i przyjemny, jest mało czytania i nigdy głośno, a zajęcia podobają się nawet osobom nielubiącym czytać.

Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się telefonicznie pod numerem 501-165-667. Ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy!

www.superczytanie.pl

Po zebraniu się grupy chętnych rodziców, skontaktuję się z Państwem w celu potwierdzenia spotkania i omówienia dalszej współpracy. W razie pytań jestem do dyspozycji pod nr 501-165-667.

MICHAŁ OGRODZIŃSKI
dyrektor | metodyk