Wycieczka integracyjna klasy Vb i OP2

Dzieci z klasy Vb wraz ze swoimi kolegami z Oddziału Przygotowawczego uczestniczyły w dwudniowej wycieczce organizowanej przez
Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana.
Dzieci zwiedziły Miasteczko Galicyjskie w Nowym Sączu, gdzie mogły zobaczyć zabudowę rynku z okalającymi ją domami. Zobaczyły jak wyglądała apteka, pracownia zegarmistrza, salon fryzjerski czy remiza strażacka wraz z wyposażeniem.
Dzieci brały także udział w warsztatach cukierniczych.

Kolejną atrakcją były zabawy w parku Parku Trampolin – JumpMania.
Wieczorem dzieci przeniosły się do świata gazet za sprawą zabaw integracyjnych przygotowanych przez Panią Agnieszkę.

Durgi dzień wyjazdu upłynął królewsko, dzieci uczestniczyły w warsztatach rycerskich, uczyły się władać szablą i mieczem, a podczas spaceru po zamku poznały jego historię i zobaczyły jak wyglądało codzienne życie królów oraz służby.

bbb

Więcej zdjęć po kliknięciu w poniższy link:

Galeria