Szlachetna Paczka- finał już tuż, tuż….

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Powoli zbliżamy się do kolejnego finału akcji „Szlachetna Paczka”- oficjalna zbiórka trwa do czwartku, potem już tylko wielkie pakowanie i przekazanie paczek do magazynu w najbliższy weekend. Rodzina, którą postanowiliśmy wesprzeć, wyraziła chęć spotkania z darczyńcami, tak więc delegacja, która zawiezie paczkę będzie (po raz pierwszy) miała szansę przekazać później w szkole osobistą relację z momentu wręczenia paczki. Zebrane fundusze pozwolą na wykupienie leków na receptę dla Pani Beaty i mamy nadzieję, że również na spełnienie marzenia tj.wycieczkę do pobliskiego sanktuarium.

Jeśli ktoś jeszcze chciałby dołączyć się do naszego wspólnego dzieła to serdecznie zachęcamy:). Dary można przynosić najpóźniej do piątku- w czwartek rozpoczniemy już pakowanie, ale ostatecznie zamkniemy paczki w piątek, więc coś jeszcze będzie można dołożyć w ten ostatni dzień.

Poza lekami na receptę, rodzina potrzebuje również różnych artykułów medycznych, farmaceutycznych czy kosmetycznych, które wspomagają proces leczenia. Poniżej znajduje się lista artykułów, których jeszcze nie mamy, a bardzo by się przydały:

Rinotac- spray regenerujący do nosa;

Octenisept spray- preparat do dezynfekcji;

Przylepce do cięcia;

Maxibiotic – maść antybiotyczna – 2 op.;

Bisacodyl-tabletki – 3 op;

Furaginum – 3 op.;

Lacrimal- krople do oczu – 3 op.;

Cataroft- krople do oczu;

Lioton-żel;

Traumon- żel – 2 op.,

Naproxen – maść, 2 op.;

Spirytus salicylowy – 10 op.

Z całego serca dziękujemy tym wszystkim osobom, które wsparły już akcję w tym roku!:)