Szkolny konkurs literowania po angielsku „Spelling Bee” – zmiana terminu!

Ze względu na nieobecność niektórych klas, konkurs Spelling Bee zostaje przeniesiony na 26 kwietnia (piątek) na godz. 8:00

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji szkolnego konkursu literowania po angielsku „Spelling Bee”. Konkurs przeznaczony jest dla chętnych uczniów z klas 4-7.

Konkurs przewidziany jest na dzień 24 kwietnia 2024 r. od godz. 9:45

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU DLA KLAS IV – VII „SPELLING BEE”

1. Szkolny konkurs Spelling Bee przeznaczony jest dla klas IV -VII szkoły podstawowej. Konkurs ma na celu promocję nauki słownictwa oraz umiejętności literowania wśród uczniów.
  2. Zadaniem uczniów będzie prawidłowe przeliterowanie słowa wylosowanego przez członka jury (na podstawie podręczników Junior Explorer New 4 –6 i Teen Explorer New 7 – odpowiednio do danego poziomu). Członek jury podaje uczniowi angielskie słowo oraz jego polskie tłumaczenie. Wygrywa uczeń, który poprawnie przeliteruje najwięcej słów.
  3. Chętnych uczniów prosimy o zgłoszenie się do swoich nauczycieli języka angielskiego do dnia 19.04.
  4. Zwycięzcy konkursu otrzymają  tytuł Spelling Bee Champion, pamiątkowy dyplom oraz nagrodę.