Przedstawienia w języku angielskim

W dniu 6 lutego br. zagościł u nas Teatr FuturArt. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w dwóch przedstawieniach w języku angielskim.

Dla klas młodszych został wystawiony spektakl pt. „The Adventures of Rose and Nick” („Przygody Roży i Nicka”). Przygoda została ubrana w piękne, ręcznie szyte kostiumy. Towarzyszyła jej przyjemna oprawa muzyczna z piosenkami, wspólnie śpiewanymi z uczniami. Spektakl z interakcją publiczności zapewnił dzieciom emocjonujące przeżycie.

Klasy 4-8 obejrzały przedstawienie pt. „Little prince” . To historia oparta na światowym bestsellerze, a zarazem lekturze – „Małym Księciu” Antoine de Saint-Exupér-ego w niecodziennej odsłonie. Przedstawienie pobudziło wyobraźnię, zabierając uczniów w podróż po różnych planetach, jednocześnie edukując.