Prezentacja projektu „New York, New York”

Prezentacja projektu „New York, New York”

Dnia 12 czerwca nasi uczniowie wybrali się na wycieczkę do Nowego Jorku, nie przekroczywszy nawet progu szkoły. A wszystko to za sprawą koleżanek i kolegów z klas: 8a, 8b, 8c i 6c, którzy dokonali cudownej przemiany szkolnej rzeczywistości w miniaturową wersję miasta, które nigdy nie śpi. Nie spaliśmy i my… Uczniowie klas siódmych wydostali się z escape room-u, rozwiązując zagadki dotyczące kultury i natury USA, klasy szóste oglądały film o Nowym Jorku, popłynęliśmy za Statuą Wolności na Ellis Island, obejrzeliśmy broadwayowski musical, a następnie udaliśmy się, hip-hopowym krokiem, na stanowisko z graffiti i trening NBA. Po atrakcjach oprowadzili nas licencjonowani przewodnicy, rekrutujący się z naszych ósmoklasistów, a energię uzupełniliśmy watą cukrową.

Wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć, jak świetnie się bawiliśmy, serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji dostępnej w galerii szkoły. → http://sp55krakow.pl/galeria/