KRAKOWSKI TYDZIEŃ ZAWODOWCÓW – EDYCJA VI – 2020 r.

„Niebawem uczniów czeka wybór kolejnej ścieżki edukacyjnej. To jedno z pierwszych tak poważnych wyzwań w życiu młodego człowieka, które będzie miało w przyszłości duży wpływ na jego dalsze życiowe wybory. Wykształcenie i wiedza decydują o zwiększeniu szansy na zdobycie interesującego zawodu zwłaszcza teraz, kiedy rynek pracy jest tak dynamiczny, a zawody przyszłości będą zupełnie inne niż te, które znamy teraz. Istotne jest inwestowanie w kompetencje. Myślenie perspektywiczne, ciekawość świata, otwartość na zmiany, praca zespołowa to kompetencje cenione przez pracodawców (…)

W imieniu Pana Prezydenta zachęcam Państwa do udziału w VI edycji wydarzenia promującego szkolnictwo zawodowe, jakim jest KRAKOWSKI TYDZIEŃ ZAWODOWCÓW, który będzie odbywał się w tym roku od 2 do 6 marca (…) 

Wydarzeniem towarzyszącym tej inicjatywie są Otwarte Soboty w samorządowych szkołach prowadzących kształcenie zawodowe. Zgodnie z ustaleniami Zespołu Doradczego Dyrektorów Szkół Technicznych w tym roku zostaną one zorganizowane 7 marca i 25 kwietnia”.

HARMONOGRAM KRAKOWSKIEGO TYGODNIA ZAWODOWCÓW ⇒ harmonogram KTZ

Ewa Całus

Dyrektorka Wydziału Edukacji

Urząd Miasta Krakowa

30-103 Kraków, ul. Stachowicza 18

tel. +48 12 616 52 00, tel. +48 12 616 52 02

fax +48 12 616 52 01

www.krakow.pl