Wyniki! Wyniki! OGÓLNOPOLSKI KONKURS LOGICZNEGO MYŚLENIA

14 marca 2023 roku 45 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia. Konkurs został przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych.

Laureatami poziomu pierwszego są uczniowie klas trzecich – Oliwia Kamińska oraz Julian Ratajczyk – którzy zajęli 10 miejsce i uzyskali 190 punktów na 208 możliwych.

Tytuł laureata na poziomie drugim uzyskali Alicja Matyasik z klasy szóstej (ósme miejsce i 194 punkty) oraz Piotr Ciuła z klasy piątej, który zajął 11 miejsce i uzyskał 188 punktów.

Laureatem poziomu trzeciego jest uczeń klasy ósmej, Maksym Pyrozhok, który zajął 10 miejsce i uzyskał 186 punktów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy dalszych sukcesów! Do zobaczenia w przyszłym roku!

* * * * * * * * * * *

Dnia 14.03.2023 (wtorek) o godz. 10:00 odbędzie się Konkurs Logicznego Myślenia.

Uczniowie, którzy zadeklarowali chęć udziału w konkursie, proszeni są o obecność tego dnia w jadalni szkolnej o godz. 9:45. Przed rozpoczęciem, dziesięć minut zostanie poświęcone na przedstawienie regulaminu konkursu.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie: https://www.ces.edu.pl/konkurs-logicznego-myslenia