Kiermasz ciast – Znamy już zebraną kwotę!

Szanowni Państwo,

przeliczyliśmy kwotę jaką uzbieraliśmy na kiermaszu i jednogłośnie stwierdzamy, że jesteśmy oszołomieni. Uzbieraliśmy 4 419,24 zł! To jest absolutny rekord! Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim dobrym sercom za zaangażowanym w dwa dni kiermaszu.

Jutro będziemy wybierać z bazy Szlachetnej Paczki rodzinę, której pomożemy podczas akcji. Szczegóły już wkrótce.

Z wyrazami szacunku,

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Dzisiaj w naszej szkole odbył się kiermasz, z którego dochód przeznaczymy na akcję Szlachetna Paczka. Jesteśmy niezwykle wzruszeni i wdzięczni za tak ogromne zaangażowanie w organizację kiermaszu. Dziękujemy każdemu Rodzicowi, Uczniowi i Wolontariuszom za to, że ten kiermasz mógł się odbyć.
Ale to jeszcze nie koniec! Z uwagi na to, że smakołyków było tak dużo i nie zdołaliśmy dzisiaj wszystkiego sprzedać, jutro od godziny 9:35 do 13:35 lub do wyczerpania zapasów będziemy sprzedawać dalej! Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w kiermaszu, będziemy na Was czekać w holu przy wejściu głównym.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wszystkie dobre serca!