„English in Action” Międzyszkolny Konkurs Teatralno-Językowy

27 kwietnia 2018 r. odbyła się szósta edycja Międzyszkolnego Konkursu Teatralno-Językowego „English in Action” objętego Honorowym Patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty, a organizowanego przez Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11 w Krakowie.  

Główne cele konkursu to: popularyzacja twórczości teatralnej dzieci, rozwijanie zainteresowań uczniów związanych z językiem angielskim, wzmacnianie twórczej postawy dziecka i budowanie pewności siebie.

W kategorii klas 4-7 miejsce II zdobył zespół z klasy VIa SP nr 55 za przedstawienie pt. „Ella on Pop Dream”.

Czternastoosobowy zespół z klasy VIa – Emilia Adamowska, Klaudia Berda, Róża Jasińska, Magda Maj, Anna Sieprawska, Klaudia Socha, Anna Sroka, Katarzyna Szaflarska, Zuzanna Wielogórska, Patrycja Zięba, Maksymilian Sroka, Kacper Szydłowski, Wiktor Weredyński i Konrad Ziomeknagrodzone przedstawienie przygotował pod kierunkiem pani Jadwigi Piwowar w ramach zajęć innowacyjnych języka angielskiego.

Serdecznie gratulujemy!