Wyniki konkursu!! KALIGRAMY – SŁOWA OBRAZEM PISANE

Wyniki konkursu plastyczno-językowego English Calligrams.

KLASY 1-3

I miejsce – Agata F. kl.1c

II miejsce – Alicja K. kl.2a

III miejsce – Szymon Ś. kl.2a

Wyróżnienia:

1. Alicja C. kl.2a
  2. Zuzanna R. kl.3a
  3. Diana W. kl.1a
  4. Anna J. kl.1b
  5. Wincenty B. kl.1a
  6. Lilianka M. kl.1a
  7. Tadeusz M. kl.2c

KLASY 4-8

I miejsce – Julia J. kl.6a

II miejsce – Julia Ś. kl.4a

III miejsce – Diana M. kl.5b

Wyróżnienia:

1. Kacper D. kl.4b
  2. Oliwia M. kl.5b

GRATULUJEMY!!!

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły (klasy I – VIII) do udziału w konkursie plastyczno-językowym „English Calligrams”.

Tematem konkursu jest napisanie angielskiego słowa w postaci kaligramu.

KALIGRAM polega na przedstawieniu wybranego słowa tak, aby jego graficzna forma była jednocześnie obrazem danego słowa. Wybrane słowo należy przedstawić w taki sposób, aby jego znaczenie było czytelne, a kolejność liter w wyrazie zachowana. Kaligram nie jest podpisem rysunku.

Celem konkursu jest zachęcanie do nauki języków obcych poprzez alternatywną metodę pracy, sprzyjającą integrowaniu wyobraźni twórczej i pamięci.

Prace w formacie A4 lub A3 należy złożyć u  swojego nauczyciela j. angielskiego do 25.11.2022 r. Każda praca musi być podpisana imieniem i nazwiskiem oraz klasą autora.