Uwaga Absolwenci rocznik 2020!

Wyniki egzaminu ósmoklasisty zostaną ogłoszone 31 lipca br. Tego samego dnia uczniowie mogą sprawdzić swoje wyniki na stronie OKE oraz otrzymają zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

Zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty będą do odbioru od dnia 31 lipca 2020 r. w sekretariacie szkoły w godz. 8.00 do 14.00.

Aby sprawdzić swoje wyniki egzaminu ósmoklasisty 2020, należy po wejściu na stronę internetową OKE wpisać swój PESEL oraz hasło, które każdy uczeń pobrał w sekretariacie szkoły. Warto jednak pamiętać, że istnieje prawdopodobieństwo przeciążenia serwerów z powodu dużego zainteresowania uczniów w jednym momencie. W związku z tym mogą wystąpić problemy z wejściem na stronę w dniu opublikowania wyników. W takiej sytuacji należy co jakiś czas spróbować ją odświeżyć.

Przypominamy o terminach rekrutacji do szkół ponadpodstawowych – do 4 sierpnia 2020 r. należy uzupełnić wniosek o zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty ⇒   https://krakow.e-omikron.pl/omikron-parents/tabPublicText121.action historyItem.level=0&historyItem.title=Harmonogram+rekrutacji&publicTextId=121